[Sport] KV Kortrijk leert Boelykin meteen kennen

Submitted by Anonymous (not verified) on Sun, 31/08/2008 - 13:25 | Posted in: Sport




Anderlecht heeft zich thuis niet laten verrassen door KV Kortrijk. Dankzij onder meer twee doelpunten 
van nieuweling Boelykin won paars-wit met 4-0.

Bron: sporza.be



Ale, Anderlecht heeft terug een spits waar ze keer iets mee zijn :-). Dmitri (geen typo!) Boelykin is de nieuwe Russische aanwinst bij RSCA. 't Werd wel hoog tijd dat daar toch iets aan gebeurde, want met Frutos hebben we ook niet veel spektakel beleefd :-( ... Ik ben benieuwd hoe lang Boelykin blessurevrij zal zijn ... :rolleyes:



Niet dat ik voetbal nog zo erg volg, maar ik zag op sporza.be dat RSCA gewonnen had met 4-0. Achja, voetbal ... En ik die dan dacht dat Formula 1 een "cleane" sport was. Net na de race in Valencia stond in Het Nieuwsblad het volgende: "Opmerkelijk dat Massa er van afkwam met een geldboete en geen bestraffing qua WK punten. Maar dan weer niet opmerkelijk want was het niet Bernie Ecclestone die net voor de race zei dat hij graag zou hebben dat Massa winnaar was?"



Als er ergens veel geld mee gemoeid gaat ... :-( ...


Add new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Full HTML

  • Lines and paragraphs break automatically.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>, <bash>, <cpp>, <css>, <html5>, <java>, <javascript>, <php>, <sql>, <xml>. The supported tag styles are: <foo>, [foo].
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.