[Lifetime] karting (algemeen)

Submitted by Anonymous (not verified) on Tue, 24/11/2009 - 22:33 | Posted in: Lifetime





De laatste tijd gaat het zo goed in't karten, en ik merk eigenlijk da'k er totaal niet over blog :-D.



2009-10-17 -- Antwerp Karting Back to Back Race 50/50



Weinig teams aan de start en we maakten wel redelijk wat kans om toch op het podium te eindigen. Ik ging van laatste van start bij de quali en kon ons nog nipt op een 4e plaats brengen. De kart suckte duidelijk (geen kartwissel tijdens quali, wel tijdens race), maar ik was nog verbaasd dat we zo ver van voor stonden :-D.



Ik ken AK ondertussen al redelijk goed en ik kon bij de start direct 1 plaatsje goed maken :-). Maar daarna zag ik dat ik op de rechte stukken totaal niet meekon met de eerste 2. Onze kart trok niet voldoende op. Ik deed teken naar Sander, Stefan en Stefano dat het vermogen van de kart niet denderend was. Ze namen een strategische beslissing en lieten mij binnenkomen voor een 1e wissel. Maar de 2e kart was ook niet schitterend en ik kon niet genoeg druk zetten op de eerste 2 piloten. Opnieuw lieten ze mij binnenkomen voor mijn 2e wissel, en ditmaal had ik geluk dat Sander en Stefano mij een goede kart toegewezen hadden (na enkele minuten race weet je direct welke de goeie kart en welke de slechte kart is :-D). Ik kon lekker hard doorrijden, maar de eerste 2 waren al gaan vliegen :p ...



In de eerste manche eindigden we 3e. Daarna volgde de 2e manche, die in de omgekeerde richting gereden werd. Aangezien we 3e's waren in de eerste mache, startten we nu van de 3e plaats. Sander en Stefan reden super zalige 2e beurt, en we eindigen op P1 :-). Tesamen met de 1e mache maakte dat 2e en konden we leuk met een beker naar huis :-)!



2009-10-21 -- JPR Clubkampioenschap 2009 manche 16



Ik had al de eerste 3 wedstrijden van het (najaars)kampioenschap gemist en mocht het dus vergeten om nog deftig te strijden in het kampioenschap. Maar mijn 16e manche was lekker! :-). Ik had een super goeie kart, maar in de quali te veel gesukkeld en slechts van de 13e plaats vertrokken. Nadien 25 min keihard kunnen racen (gemiddelde van 42,21!) en nog kunnen oprukken naar een 9e plaats. Ik was super tevreden met mijn inhaalrace :-)



2009-11-04 -- JPR Clubkampioenschap 2009 manche 17



Omgekeerde richting op het nieuwe circuit. Omdat ik de 2e manche (of dus 14e van het totale seizoen) gemist had, moest ik nog wat wennen aan de "instuur"- en "rempunten". In die 2e manche werd namelijk ook al es omgekeerd gereden, maar voor mij was het duidelijk nog wat wennen :-)! Ik lootte mezelf naar een 10e plaats. Ik had terug een super kart, maar heb meer dan de helft van de race vastgezeten achter een lange trein van karts. Ik wist dat ik nog stukken sneller kon, maar 't is gewoon niet naar boven kunnen komen :-). Toch super tevreden van mijn wedstrijd!



2009-11-07 -- 4everkarting 50' race



Mezelf lekker op de 4e plaats gezet (stond zelfs ff op pole :-)) en mocht vertrekken tussen allemaal pro karters ^^. Helaas na 2 ronden hard weggetikt en een ganse race op achtervolgen aangezeten. Ik eindigde 7e :-(. Toch had ik een super goede kart en ben ik super tevreden over mijn race :-)!



2009-11-18 -- JPR Clubkampioenschap 2009 manche 18



Startplaats werd geloot: ik vertrok 9e en kon bij de start direct 1 plaats goedmaken. Vervolgens een ganse tijd vastgezeten achter een trein van piloten die vastzat achter een trage piloot (waaronder voor mij Sander die ik niet wou/durfde inhalen omdat hij aan de leiding stond in het klassement). De trein kon dan eindelijk de trage piloot voorbij. Ik kon er mij nog net voorzetten, maar de trage piloot wist mij lekker rond te tikken. Gevolg: veel plaatsen kwijt en mocht terug beginnen inhalen. Alweer een super goeie kart, en erg tevreden over mijn race :-)



Ik moet zeggen dat ik niet zo veel zin om de ganse wedstrijden hier nog uit de doeken te doen, maar gelukkig heb ik Sander die alles uitgebreid noteert op zijn blog :-D

Dus voor meer details: lees gerust zijn posts, want ze zijn fantastisch geschreven :-).



Conclusie voor mezelf: ik voel me laatste tijd super lekker in mijn vel. 'k Moet gewoon leren een sterkere quali te rijden want ik geraak altijd in de race vast achter piloten die trager zijn dan mij. Ik moet leren aanvallender rijden (ik vind het echt lastig om in te halen op JPR, iets waar ik bv in AK geen last mee heb). En tenslotte moet ik leren niet rondgetikt worden :-D.



Ik probeer in't vervolg wat meer "up-to-dater" te zijn met mijn karting stories ;-)!


Comments

Submitted by CyCo on Tue, 24/11/2009 - 23:25
 

aha, leuk om nog eens een kart-post te zien ;D
zo ben ik tenminste niet de enige die verslagjes schrijft, ook al zijn het deze keer maar korte :)
eigenlijk zouden we alles moeten groeperen op een site van ons team, wat Stefano en Stefan mij zondag ook vroegen... werk voor de (nabije) toekomst zeker :)

eigenlijk wel goed dat je bijna overal tevreden bent van je race, terwijl er eigenlijk bijna elke keer meer ingezeten heeft voor jou. je hebt elke keer heel goed gereden, maar door omstandigheden was het resultaat er niet altijd naar

ben benieuwd naar de volgende races op JPR :) als je je qualify goedkrijgt kan je zeker meedingen naar de podiumplaatsen

keep up the good work :)

Submitted by Jochus (not verified) on Tue, 24/11/2009 - 23:45
 

2 developers? Kan niet moeilijk om nen "Traxxis" site in elkaar te knutselen ;-) :-D. 't Zou wel tof zijn. Ik kijk ook meer en meer uit om Traxxis nog bekender te maken. In JPR zijn we nu wel redelijk gekend, maar ik wil meer :-).

Maar eerst onze pro-gloves es uittesten :-D !

Submitted by Jochus (not verified) on Tue, 24/11/2009 - 23:49
 

En o ja, met Stefano als team manager vind'k het nog cooler :-). Het is zo veel handiger als iemand langs de kant alles mooi kan doorgeven aan de pilo(o)t(en) op het circuit. Ik kan me beter focussen op het rijden zelfs. [i]He's a true asset for the team![/i]

Volgende race wordt lastig denk'k met de Belkart piloten die zullen komen opdagen, maar ik ga er alles aan doen om in de laatste 2 races nog es bij de top 3 te finishen ^^ !

Can't wait to be on the track again 8) !

Add new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Full HTML

  • Lines and paragraphs break automatically.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: <code>, <blockcode>, <bash>, <cpp>, <css>, <html5>, <java>, <javascript>, <php>, <sql>, <xml>. The supported tag styles are: <foo>, [foo].
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.